Parsiyel Taşımacılık

En iyi bildiğimiz iş veya ilk göz ağrımız diyebileceğimiz konsolidasyon hizmeti halen öncelik sıralamamızda en üst sıralardadır. Uzun yıllara dayanan ve elleçlediğimiz binlerce parsiyel konteyner’dan edindiğimiz deneyim ile parsiyel ithalat ve ihracat yükleriniz için en optimal navlun ve servisi sağlayacağımızı garanti ediyoruz.

İthal Parsiyel Taşımacılık

Çin, Taiwan, Kore, Singapur, Port Kelang, H.C.M. city, Japonya limanları, Mumbai, Karachi vd pek çok uzakdoğu ülkesinden haftalık direkt parsiyel çıkışlarımıza ilaveten ithalatçılarımızın talebi doğrultusunda herhangi bir spesifik limandan tek alıcı için çoklu yükleme organizasyonu yapabilir ve bu özel hizmetimizle en az %50 maliyet düşümünü garanti edebiliriz.

Ful Konteyner Konsolidasyon

Tek ana konşimento altında çok sayıda ara konşimento / ful konteyner yükleme hizmeti şeklinde özetleyebileceğimiz bu özel servisimizle en uygun local masraf ve indirimli kontrat navlunlarını doğrudan ithalatçının kullanımına sunabiliyoruz.

İhracat Parsiyel Taşımacılık

Başta Beyrut, Dubai, Cidde, Casablanca, Si̇ngapur Hong Kong olmak üzere, tüm Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Uzakdoğu limanlarına konteyner içi direkt parsiyel taşımacılık , grupaj konsolidasyon servisimiz bulunmaktadır.