Deniz Yolu Konteyner

Kuruluş tarihimizden bugüne konteyner taşımacılığı temel hizmet alanımızdır.

Parsiyel ve komple konteyner taşımacılığında, proje taşımacılığına kadar geniş bir hizmet yelpazesini yedi kıta’nın tüm ana limanlarına ulaşarak sunan firmamız, konusunda ülkemizin başlıca oyuncularındandır.

Özel donanımlı ve deneyimli ekibimiz, size özel lojistik çözümleri , global kültür potamızdan süzerek kullanımınıza hazır hale getirir. Size de sadece ana işinize odaklanmak kalır !..

Deniz İthalat Servislerimiz

Uzakdoğu ülkeleri, deniz ithalat servislerimizin ana odağıdır. Çin, Kore, Taiwan, Singapur, Malezya, Tayland, Vietnam, Filipinler vd Güney Doğu Asya ülkelerinden , Hindistan, Pakistan , Bangladeş vd tüm bölge ülkelerinden düzenli olarak parsiyel ve ful konteyner taşımacılık servisi veriyoruz.

Özellikle Çin Guangdong eyaleti Shenzen şehrinde konumlanan Güney Çin şubemizin kanalıyla, Shenzen, Hong Kong, Zhongshan, Guangzhou gibi ana limanlardan katma değerli firmaya özel hizmetler verebilmekteyiz.

Shanghai, Ningbo, Xiamen, Fuzhou, Xiangang gibi doğu ve kuzey Çin limanlarından da 20 yılı aşkın süredir kalitelerini test ettiğimiz A sınıfı acente ağımızla hizmet veriyoruz.

Uzakdoğudan Türkiye’ye etkin hizmet verebilen tüm armatörlerden sağladığımız Özel kontrat navlunlarımızı tüm mevcut ve potansiyel müşterilerimize anında aktarmak rutin işlerimizdendir.

Deniz İhracat Servislerimiz

Deniz ihracat’da temel odağımız Ortadoğu, Kuzey Afrika, Güney Doğu Asya v, Avustralya ve Yeni Zelanda’dır.

Özellikle ev tekstili, otomotiv yedek parça ihracat lojistiğinde derinleşen firmamız bu sektörlerde söz sahibi ihracatçıların yüklerinin önemli bir kısmını organize etmektedir.

Haftalık bazda; Beyrut, Casablanca, Dubai, Singapur, Hong Kong, Mumbai gibi ana limanlara direkt parsiyel servislerimiz ve 120’nin üzerinde dünya limanına Ful konteyner servisimiz ihracatçılarımızın hizmetine sunulmaktadır.